Pracownia

Firma Kannenberg Konserwacja
i Restauracja Dzieł Sztuki

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie konserwacji i restauracji zabytków. Piszemy programy prac konserwatorskich oraz opracowujemy kosztorysy prac niezbędne w pozyskiwaniu dotacji.

Firma Kannenberg w Toruniu dysponuje własną pracownią konserwacji zabytków. W niej poddawane pielęgnacji lub zabiegom odtwórczym są dzieła sztuki sakralnej czy kolekcji prywatnych, elementy dekoracyjne wystorju wnętrz, ołtarze, rzeźby, malarstwo.

W naszej pracowni gwarantujemy wykonanie różnego rodzaju projektów zgodnie z aktualnymi tendencjami zarówno pod względem rozwiązań materiałowo - technologicznych, jak również zgodnie z najnowszymi trendami estetycznymi. Projekty, które powstają w naszych pracowniach są bardzo różnorodne, a przy ich powstawaniu zawsze biorą aktywny udział wszystkie zainteresowane strony. Zdobyte we współpracy z klientami doświadczenie wpływa na naszą efektywność, elastyczność i odpowiedzialność w projektowaniu.

Pracownia

Konserwacja to nasza pasja.

Naszym atutem jest znakomita kadra konserwatorska oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z najcenniejszymi zabytkami. To wszystko zapewnia naszym kooperantom pełną satysfakcję.
Kontakt z nami